4 sierpnia 2017

218.KakaSaku - historia dwojga samotnych shinobi

Tytuł: KakaSaku - historia dwojga samotnych shinobi
Adres: http://kakashi-i-sakura.blog.onet.pl/
Autor: VampirkaKP
Gatunek: Romans, Akcja
Kategoria: Zbiór opowiadań, One-shoty, możliwa erotyka
Opis bloga:
"Na początku nie wiedział co dziewczyna robi. zaczęła go głaskać po policzku dopiero po chwili poczuł jak z jej dłoni wypływa lecznicza czakra i przypomniał sobie o zadrapaniu. Jeszcze chwila i już draśnięcia nie było lecz ręka kunoichi wciąż spoczywała na policzku Hatake. Oboje patrzyli sobie głęboko w oczy. I z tego magicznego transu wyrwał ich znajomy głos.
- EKHM! EKHM! Nie przeszkadzam?!"...
"-Zinfiltrujesz obiekt obserwacji w poszukiwaniu kontaktu z jednostką wrogą wiosce. Obiekt ma dostęp do ściśle tajnych informacji i istnieje duże prawdopodobieństwo że przekazuje je wrogowi. Musimy jak najszybciej wykryć niebezpieczeństwo. Doskonale wiesz jak katastrofalne w skutkach byłoby przedostanie się choćby odrobiny informacji. Wioska jest w nieciekawej sytuacji politycznej i musimy wykryć zagrożenie.
- Hai! – twardy, zdecydowany głos dobiegł przywódcę wioski zza maski wilka.
- Wiem że możesz czuć się z tym niezręcznie… - zamilkł obserwując uważnie zamaskowaną osobę.
- Misja polega na infiltracji obiektu, Nie powinno być z tym problemów.
- Wytyczne prześlę Ci w tajnej wiadomości. W razie kłopotów pamiętaj że działasz z ramienia Specjalnego Oddziału ANBU i nikt nie powinien o tym wiedzieć."
"Nie mógł uwierzyć w swoje szczęście.. Przyszła..
Za każdym razem, gdy jej odziana w długi płaszcz sylwetka pojawiała się na końcu uliczki prowadzącej do jego domu nie mógł powstrzymać się od szerokiego uśmiechu skrytego przed całym światem pod granatową maską. Z każdym jej krokiem przechodził go dreszcz oczekiwania i niepewności. Choć nigdy nie umawiali się na dokładną godzinę, on zawsze wiedział że ona nadchodzi."


KakaSaku- historia dwojga samotnych shinobi to tak właściwie rozwijający się zbór opowiadań skupiających się na paringu Kakashiego i Sakury. To co przeczytałeś to tylko przedsmak! Humor, angst, romans i erotyka to coś co przeplata się zgrabnie w historiach o tych dwóch samotnikach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics