Zgłoś Bloga !

Zanim zgłosisz swojego bloga nie zapomnij o przeczytaniu Regulaminu!
Wzór zgłoszenia:

Tytuł Bloga:
Adres Bloga:
Autor/ Autorzy Bloga:

Gatunek Bloga: (np. Romans, Przygoda)
Kategoria Bloga:
Opis Bloga:
Hasło:
Uwagi do zgłoszenie:
 1. Twój blog nie posiada tytułu? Zastąp go adresem bloga.
 2. Opis powinien być krótki, tak aby każdemu chciało się go przeczytać. Długie przedstawienia bloga zniechęcają do czytania!
 3. Zgłoszenia dodajemy w tej o to zakładce. Wszystkie dodane w innym miejscu będą usuwane, a co się z tym wiąże nie będą brane pod uwagę przy dodawaniu.
 4. Zgłaszając swojego bloga zobowiązujesz się do zaobserwowania naszego spisu inaczej twój blog nie zostanie przyjęty. 
Dziękujemy za uwagę. Teraz możesz zgłosić bloga. Załoga SBN.

4 komentarze:

 1. Tytuł Bloga: Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu.
  Adres Bloga: fragile-bonds.blogspot.com
  Autor/ Autorzy Bloga: Kaori Fukao
  Gatunek Bloga: Przygoda
  Kategoria Bloga: NarutoOC, Akatsuki, Inne
  Opis Bloga: On w swoim krótkim życiu stracił mamę, babunię i dach nad głową. Ona miała wszystko,
  a mimo to nie potrafiła tego docenić i robiła z siebie ofiarę losu.
  Jedno krótkie spotkanie otworzyło ich serca.
  Jedna decyzja odmieniła ich na zawsze.
  Hasło: Jongkook

  OdpowiedzUsuń
 2. There ain't nothing better in life than true love and a homegrown tomato
  https://tomato-gardens.blogspot.com
  Blue_Bell
  obyczajówka, romans
  zbiór opowiadań, oneshoty/jednopartówki, Inne

  Tomato gardens, to zbiór opowiadań związanych z uniwersum Naruto. Ich długość będzie zależna od autora, począwszy od krótkich drabble, po dłuższe, bardziej rozbudowane jednopartówki. Opowiadania w głównej mierze będą poświęcone paringom z mangi/anime Naruto Masashiego Kishimoto.

  hasło: Mamoru Miyano

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł Bloga: Legion: Bogowie
  Adres Bloga: https://legion-bogowie.blogspot.com
  Autor/ Autorzy Bloga: Yakiimo
  Gatunek Bloga: Akcja, romans, Sci-Fi
  Kategoria Bloga: akcja, inne, świat rzeczywisty
  Opis Bloga: — Uzumaki, Okanao, Inuzuka, Fukao, Akairo, Uchiha, Hyuuga, Shimura.
  Dłonią przesunął po ciężkim, dębowym stole i spojrzał w miejsce, gdzie kilkanaście lat temu znajdowały się mosiężne drzwi na taras. W tym momencie nie było ani ich, ani wielkiego balkonu; otwarta droga w przepaść, zachmurzone niebo, zimny wiatr i morskie fale odbijające się o skały na niewielkiej plaży. Patrzył na to wszystko, czując się nieswojo, a jednocześnie pewien rodzaj spełnienia wkradł się do jego serca, sprawiając, że na ustach zagościł mu chłodny uśmiech. Surowe wnętrze tego miejsca: kamienne ściany, stare mapy, rzeźbione krzesła, nawet ogromny, ale pusty kominek, przypominały mu o wszelkich okropieństwach. Nigdy nie potrafił nazwać tego domem, mimo to, po tylu latach przyprowadził ich wprost do siedziby stworzenia, po czym przechadzał się po każdym z pomieszczeń, aż w końcu dotarł do upragnionej sali. Niegdyś należała do mistrza; stąd opracowywał strategie misji i Yahiko mógł przysiąc, że ta dziwna energia dawnego przywódcy przywiodła go do Akity.
  Wiatr dmuchnął mu prosto w twarz, jego czarny płaszcz zaszeleścił przenikliwie, zaś on sam delikatnie zmrużył oczy, wciąż wpatrując się w szary horyzont. Dopiero po chwili usłyszał echo kroków na kamiennej podłodze, szelest ubrania. Stała ze splecionymi palcami, szeroko otwartymi oczami i wyczekiwaniem na twarzy. Krótsze kosmyki jasnych włosów opadały jej na prawe oko. Ubrana w czarną, obcisłą suknię, przypominającą bardziej rozcięty od bioder w dół płaszcz, ciemne spodnie i długie do kolan skórzane kozaki. Dumnie uniosła podbródek, gdy podszedł do szczytu stołu, po czym oparł się o blat. Kolejne kroki rozległy się w pomieszczeniu, a napięcie momentalnie urosło. Uniósł na nich oczy, dostrzegając powątpiewanie, jednocześnie bunt. Potem Yakiimo postąpiła krok do przodu i tak, jak on wcześniej, spojrzała na wyrwę w ścianie. Wzrok miała zamglony, od pewnego czasu była nienaturalnie odcięta od tego świata, dziwnie milcząca, skryta. Mógł wyczuć rosnącą w niej potęgę, którą usilnie tłumiła, oczekując lepszej okazji.
  — Zaczynajmy — szepnęła.
  Hasło: Jared Leto

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł Bloga: Alice w krainie Akatsuki
  Adres Bloga: https://alice-w-krainie-akatsuki.blogspot.com/
  Autor Bloga: Melodineju Hitsume
  Gatunek Bloga: Przygoda
  Kategoria Bloga: Akatsuki, Naruto OC
  Opis Bloga: Historia o kobiecie, Alice Wakari, która swoje życie zawdzięcza trzem młodym ninja: Konan, Nagato i Yahiko. Ich drogi rozdzieliły się, każdy poszedł w swoją stronę, ale nigdy nie zapomniała co dla niej zrobili w czasie wojny. Sprawiło to, że nieustannie starała się znaleźć dawnych przyjaciół, żeby wszystko było tak, jak dawniej. Wtedy nie wiedziała jeszcze, jak duże zaskoczenie ją spotka.
  W opowiadaniu (poza członkami Akatsuki) występują postacie stworzone przeze mnie oraz galeria związana z tematyką. Staram się obiektywnie przedstawić główną bohaterkę, więc nie zabraknie chwil zachwytu, ale i irytacji przez zachowanie Alice. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z losami naszej bohaterki w towarzystwie zabójców! :)
  Hasło: Matt Walst

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics