Zgłoś Nowe Rozdziały !

Tytuł opowiadania/Numer seryjny dla danego bloga w naszym spisie
Adres Bloga: 
Autor:
Numer rozdziału (i/lub tytuł):
Fragment:

3 komentarze:

 1. Po prostu daj mi powód, aby moje sere nie przestało bić/206
  Adres Bloga:http://white-kunoichi.blog.pl
  Autor: Misae
  Rozdział 6
  - Nie jesteś warty jego wiary w ciebie! – wściekłość w jej głosie i oczach była niemal namacalna, ale w żadnym razie nie była w stanie konkurować z rządzą mordu użytkownika byakuganu.
  Rzucił się w jej stronę. Hatake w ostatniej chwili doskoczył do białowłosej, chwycił w tali i przeciągnął w bok, tak, że o milimetry minęła się z potężnym uderzeniem chakry. O włos od tragedii.
  Ta jednak nie ustępowała.
  - Żałuję, że do ciebie przyszłam! Jak śmiałeś!? Powinieneś gnić sam na tamtym pogrzebie! Tak by szlag cię trafił! – po policzku płynęły łzy złości, łzy żalu i co najbardziej ją bolało – łzy bezsilności.
  Neji zastygł w bezruchu. Nie wiedział co w jej słowach miało taką moc, ale wystarczyło by szatyn odzyskał jasność umysłu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, I know that sun must set to rise - this could be paradise
  http://nobodyshomecierpiacasasusaku.blogspot.com/
  Cierpiąca Nanase
  18. Every bond you break, every step you take - I'll be watching you

  - Moja podświadomość mówi mi, że mnie kochasz, tylko jesteś durny i masz jakiś spaczony sposób na okazywanie uczuć kobietom - szepnęłam tak cicho, że sama ledwo siebie usłyszałam.
  - Tak jest - odparł chłodnym tonem, zupełnie wypranym z jakichkolwiek emocji. Jednocześnie obrócił twarz tak, że niemal całą schował w moim kapturze. - Z tym, że nigdy nie próbowałem nawet okazać innym kobietom czegokolwiek poza... czystym olewaniem faktu ich istnienia. Doceń to, jak się dla ciebie staram.
  Prychnęłam, odrywając głowę zażenowana, lecz rozbawiona równocześnie. On też powrócił na swój fotel – jak mniemałam – obrażony, niczym małe dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Light in the darkness.
  http://brighthopeinthedarkness.blogspot.com/
  Aoi Rose
  Resurrected, rozdział 13
  Wydaje mi się, że kilka razy otwierałem oczy. Nie jestem pewien, który z moich majaków był rzeczywistością. Tym razem jednak, podniosłem powieki na dobre. Przynajmniej mam taką nadzieję. Zobaczyłem biały sufit i odnotowałem, że nie mogę poruszać głową na boki. Spróbowałem się unieść ale silny ból w klatce piersiowej i na plecach sprawił, że znów opadłem na poduszki wydając z siebie jęk zrezygnowania.

  OdpowiedzUsuń

SZABLON: Zielony Kociak
NAGŁÓWEK: Fantazja