1 marca 2017

200.Oh, I know that sun must set to rise - this could be paradise

Tytuł Bloga: Oh, I know that sun must set to rise - this could be paradise
Adres Bloga: http://nobodyshomecierpiacasasusaku.blogspot.com/
Autor Bloga: Cierpiąca Nanase
Gatunek Bloga: Romans, Rzeczywistość, Psychologiczne
Kategoria Bloga: SasuSaku, Szkolne
Opis Bloga: Co to znaczy „oszaleć z miłości”? Ona wie.
Co to znaczy „wyprzeć się miłości dla przyjaźni”? On wie.
Sakura ma siedemnaście lat. Jej głos jest jak melodia w pozytywce, która kojarzy nam się z dzieciństwem i sprawia, że nigdy nie mamy jej dość. Jest mądrą dziewczyną, ze specyficzną osobowością i paskudnym charakterem. Nie bierzcie z niej przykładu, chyba że chcecie poczuć na własnej skórze, co to znaczy być traktowanym jak psychopata. Bowiem Sakura lubi się też zatracić. Zatracić w bólu dorastania, bólu miłości, bólu skrzywdzonego dziecka, a przede wszystkim bólu rozciętej skóry.
Sasuke jest siedemnastolatkiem, który całe swoje życie poświęca na odcinanie się od ludzi. Ma za nic opinię innych na swój temat, dlatego mimo jego magnetycznej aury i świetnego ciała większość do siebie zraża. Jednak nie Naruto i Sakurę. Oni trwają przy nim i chociaż Sasuke nie chce tego przyznać, są jego jedynymi przyjaciółmi. Do czasu, aż chłopak poznaje uczucia Sakury. Wtedy, pomimo swoich własnych jest w stanie przeobrazić się w największy koszmar dziewczyny, byleby tylko zachować przy sobie Naruto.
Czy to nie piękne, gdy dwoje masochistów spotyka się i usilnie stara się sprawić sobie jak najwięcej bólu, tylko w imię uczucia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics