Informacje

Witaj na spisie którego pełna nazwa brzmi "Szafa Blogów Naruto", ale dość często stosowane jest po prostu "SBN".

Spis został założony dnia 26.04. 2015 roku przez dwie dziewczyny które były miłośniczkami Naruto - Kahori Nakadai oraz Dattebayo zwaną obecnie Noushi Sukkari która pełni role założycielki spisu " W przestworzach M&A".

W ciągu całego trwania bloga role dodających zgłoszenia, ale i nie tylko pełniło licząc założycieli 18 osób.

Noushi Sukkari
Kiara Eira
Datenshi
Yuriko
_domcia_
Oh Shit!
Tamami Chan
Martyna Bugno
Myśląca Sowa
Aleksandra Bugno
Taochin
Madara U.
Wla Sh
Julia K.
Toya
Yorumi Nateko
Tsuki

Za poświęcony czas i trud włożony w tworzenie spisu Dziękujemy!

Mieszkańcy Szafy ;D

Obserwatorzy

193.Protokół: Nieumarli

5 lutego 2017
Tytuł bloga: Protokół: Nieumarli
Adres bloga: http://protocol-undead.blogspot.com/
Autor: Mayako
Gatunek bloga: romans, horror, psychologiczne
Kategoria bloga: SasuSaku, Świat Rzeczywisty
Opis bloga: Protokół: Nieumarli to dramatyczna historia rozdzielonych przez wojnę i apokalipsę, młodych ludzi. W przypadku obu stron problem wygląda tak samo: drugie z nich nie żyje. Ich spokój został zburzony przez nagłe zbombardowanie tokijskiego szpitala. Pośród pacjentów i personelu znajduje się między innymi Sakura Haruno, która jest święcie przekonana, że nie da rady wyjść z tego cało, tak samo jak jej towarzysze. Na szczęście znajduje się tam z nią jej stary przyjaciel, Kakashi Hatake, który będąc w stanie zachować zimną krew, wydostaje na zewnątrz ocalałych. To co napotykają po wyjściu z zawalonego budynku sprawia, że tracą jakiekolwiek nadzieje na ratunek.
W międzyczasie w jednostce wojskowej panuje niesamowity ruch. Żołnierze szykują się do nadchodzącej wojny, gotowi oddać swe życia za kraj. Niestety te chęci nie dotyczą Sasuke Uchihy i kilkoro jego towarzyszy. Pragną oni dostać się do swoich bliskich by ich chronić. Niestety, generał Danzou Shimura wydaje bezwzględne rozkazy o zakazie zbliżania się do Tokio. Uważa on, że nikt nie ocalał w katastrofie szpitala, a wszyscy żołnierze mają zmierzać na front. Zdruzgotany Uchiha porzuca wszelkie nadzieje i wraz ze swoimi najbliższymi towarzyszami przejmuje misję infiltracyjną. Oddział Fearless odkrywa jednak przerażającą prawdę. Rozprzestrzeniający się po wyspie wirus zbiera swoje żniwa szybciej, niż walczące między sobą wojska.
Co tak naprawdę ukrywa rząd? Czy Japonia zostanie ostatecznie pochłonięta przez zarażonych i objęta zupełną kwarantanną?
Czy ludzkości grozi eksterminacja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SZABLON: Zielony Kociak
NAGŁÓWEK: Fantazja