4 lutego 2017

191. War of Change

Tytuł Bloga: War of Change
Adres Bloga: http://last-warning-and-courtesy-call.blogspot.com/
Autor/ Autorzy Bloga: Yorumi Nateko, Yumiko Sasaki
Gatunek Bloga: Akcja, Dramat, Kryminalny, Romans,
Kategoria Bloga: Naruto OC, Swiat Rzeczywisty, NaruHina
Opis Bloga: Tokio. Skorumpowane władze, sądy i policja opanowane przez mafię, wojny gangów, zaginięcia, morderstwa, wyroki, narkotyki, handel bronią, przemyt.
I gdzieś po środku tego chaosu ludzie, którzy nie chcą poddać się systemowi, pragną zemsty. Kiedy inni zdążyli spuścić gardę, oni nadal walczą o wolność i bezpieczeństwo w tym popieprzonym świecie.

To opowieść o grupie przyjaciół, która poza szarą codziennością, próbuje zawalczyć o sprawiedliwość, prowadzi podwójne życie i odczuwa tego skutki w pełni. Dramaty i komedie, normalność i nadzwyczajność, rozpacz i euforia. To wszystko gryzie się i przeplata tutaj na zmianę, tworząc w kontraście obraz świata, w którym króluje silniejszy, a zdrady i śmierć są na porządku dziennym.

Do czego doprowadzi ich nieugiętość i wierność własnym ideałom? Jak długo przetrwają w tym niebezpiecznym świecie, nie rezygnując z wartości, które rządzą ich życiem? Jakie przeszkody napotkają podczas tej walki? Czy dane im będzie zasmakować normalności choć przez krótką chwilę? Czy są w stanie wygrać tę rozgrywkę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka z Panda Graphics