Informacje

Witaj na spisie którego pełna nazwa brzmi "Szafa Blogów Naruto", ale dość często stosowane jest po prostu "SBN".

Spis został założony dnia 26.04. 2015 roku przez dwie dziewczyny które były miłośniczkami Naruto - Kahori Nakadai oraz Dattebayo zwaną obecnie Noushi Sukkari która pełni role założycielki spisu " W przestworzach M&A".

W ciągu całego trwania bloga role dodających zgłoszenia, ale i nie tylko pełniło licząc założycieli 18 osób.

Noushi Sukkari
Kiara Eira
Datenshi
Yuriko
_domcia_
Oh Shit!
Tamami Chan
Martyna Bugno
Myśląca Sowa
Aleksandra Bugno
Taochin
Madara U.
Wla Sh
Julia K.
Toya
Yorumi Nateko
Tsuki

Za poświęcony czas i trud włożony w tworzenie spisu Dziękujemy!

Mieszkańcy Szafy ;D

Obserwatorzy

Szafa Nowych Rozdziałów

7 czerwca 2015


Naruto - historia alternatywna 

Autor: Cajetanus256 
Rozdział 7 - Spotkania drużynowe 
"Tymczasem w parku zatrzymała się drużyna dziesiąta. Jounin postanowił, że tutaj zorganizują swoiste spotkanie integracyjne. Nomiki, Akane i Chikuma usiedli na ławce, a blondynka stanęła naprzeciw nich. Było to dosyć nie wygodne, bo genini musieli patrzeć na nią z dołu, a ona na odwrót. - Dobrze. Od czego tu zaczniemy? - zapytała samą siebie na głos. Po chwili, kiedy pozbierała myśli znów zabrała głos. - A więc... Nazywam się Kaoru Horigoshi. Jestem jounin'em nadzorującym i od dziś będę waszym sensei'em. Bardzo lubię przebywać na świeżym powietrzu, dlatego spotkanie jest w parku, a nie w jakimś budynku. Nie lubię ludzi, którzy zachowują się dziecinnie."


Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało 

Autor: Kareena Surabiku 
Rozdział 29. 
"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie, jak wiatr gasi świecę, a rozpala ogień Ostatnio zauważyła smutną prawidłowość, że rozmowy na nic się nie zdają. Nie w przypadku Gaary i Ino. Za każdym razem, gdy próbowali się dogadać, sprawy przybierały jeszcze gorszy obrót. Skoro Sasuke nagle wpadł na pomysł, żeby zostawić ich samych, to albo ma złe zamiary, albo jest zwyczajnie ślepy i nie wyczuwa napiętej atmosfery. - To jest zły pomysł. Tragiczny. Skończy się mega awanturą - powiedziała. Uchiha uśmiechnął się złowieszczo. - Może. A jeśli nie? Temari przymrużyła oczy. - To wtedy… - zastanowiła się przez chwilę. – Wiesz co? Podoba mi się twój pomysł. Którą dyskotekę polecasz?"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SZABLON: Zielony Kociak
NAGŁÓWEK: Fantazja